Doradztwo Zawodowe

Konsultacje indywidualne z doradztwa zawodowego dla uczniów i rodziców  prowadzi
p. mgr Małgorzata Stodulska w sali 204A  w następującym porządku:

Poniedziałek: 9.50-10.35

Wtorek: 10.45-11.30

Środa: 10.45-11.30 i 12.45-13.30

Piątek: 13.30-14.25

Bardzo proszę o wcześniejsze umówienie się z nauczycielem w sali 4D

Zachęcam wszystkich nauczycieli, wychowawców klas trzecich naszego gimnazjum i liceum do wspólnego oglądania na żywo wideo konferencji na temat: Dzień Planowania Kariery - w dn.13.10.2016 związanego z planowaniem przyszłej drogi zawodowej naszych uczniów.Nasza szkoła została zarejestrowana. Wystarczy rzutnik czy monitor i dostęp do internetu!
Poniżej link do strony:

REALIZACJA OBOWIĄZKU SZKOLNEGO I NAUKI ORAZ NAUKA ZAWODU W RAMACH OHP

Drodzy Uczniowie dokładnie przeczytajcie dokument, aby zorientować się jakie zmiany wprowadzone zostały w kształceniu na poziomie szkół ponadgimnazjalnych od września 2012 roku.

Zapraszam do obejrzenia prezentacji.

MATURA  2015

Drodzy Maturzyści zapoznajcie się z zasadami przebiegu matury ! Więcej informacji znajdziecie na stronie CKE .Podaję link  do strony na której znajdziecie wszystkie istotne informacje na temat matury w 2015 roku:

a poniżej link do filmów o przebiegu samego egzaminu:

PRACA W WAKACJE - PREZENTACJA

ZAWODY PRZYSZŁOŚCI - PREZENTACJA

Dla naszych uczniów polecam również stronę z kompleksową informacją na temat rynku pracy. Znajdziecie tam informacje na temat:pisania dokumentów aplikacyjnych, rekrutacji pracowników, rynku pracy, ofert pracy, pracy za granicą.Zachęcam do odwiedzenia strony.Poniżej zamieszczam link:

Drodzy uczniowie, rodzice,nauczyciele bardzo proszę zapoznać się z opracowanym przez PUP w Gliwicach raportem związanym z zawodami deficytowymi i nadwyżkowymi za rok 2014.Poniżej znajduje się link do w/w dokumentu:

Zachęcam również do zapoznania się z innymi zakładkami na stronie PUP w Gliwicach.M.Stodulska

Tu znajdziesz przezentację o rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW XIV EDYCJI AME W KATOWICACH

1 lutego 2017 r. uruchomiony zostanie formularz naboru dla osób zainteresowanych udziałem w tegorocznej, letniej edycji Akademii Młodego Ekonomisty w Katowicach. Opiekunowie uczniów gimnazjów chcących uczestniczyć w kolejnej odsłonie naszego programu w tym mieście będą mogli przesyłać zgłoszenia do dnia 19 lutego 2017 r. Zapraszamy. Informacje u p.M.Stodulskiej sali 4D

Drodzy Rodzice i Uczniowie proszę zapoznać się z zasadami rekrutacji na rok szkolny 2017/18. Związane jest to z wprowadzaną reformą edukacji.

Zawody deficytowe i zwyżkowe w Gliwicach

Bardzo proszę o zapoznanie się z opublikowaną na stronie UP w Gliwicach informacją o zawodach deficytowych i nadwyżkowych w Gliwicach i powiecie gliwickim  w okresie : II półrocze 2016.

Informacje o egzaminie gimnazjalnym ze strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Informacja dla uczniów i rodziców o przebiegu egzaminu gimnazjalnego.

TERMINY I ZASADY NABORU DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH.

UWAGA UCZNIOWIE KLAS III GIMNAZJUM !!!!

W związku z rozpoczętą w dn.19 maja 2017 rekrutacją do szkół ponadgimnazjalnych przypominam adres strony internetowej , na której odbywa się logowanie do systemu elektronicznej rekrutacji  i znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla kandydatów starających się w tym roku o przyjęcie do w/w szkół. Oto adres strony:

III SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA BOMBKĘ CHOINKOWĄ
Gliwickie Targi Edukacyjne – Education Fair 2017