Rok szkolny 2018-2017

Dzień Sportu

Sprawozdanie z Dnia Sportu :

 

 

 

bieg na 60 m – chłopcy

I miejsce    Czołba Daniel

II miejsce  Pocheć Mateusz

III miejsce  Gaweł Mateusz

bieg na 60 m – dziewczęta

I miejsce   Jans Wiktoria

II miejsce  Dombrowska Anna

III miejsce  Krysińka Wiktoria

 

Skok w dal

         I miejsce   Czyżewski Bartosz

II miejsce  Rymar Kacper

III miejsce  Piotrowski Kamil 

                                      

      

        

Przeciąganie liny kl I:

I miejsce   1e

II miejsce  1b

III miejsce  Ic, Ia, Id

kl II:

I miejsce    2b

II miejsce   2c

III miejsce  2d

kl III i LO:

I miejsce   3b

II miejsce  2aLO

III miejsce  3d

 

 

Badminton:

I miejsce  Mikołaj Kijanka 2c

II miejsce  Julia  Siejka 3e

III miejsce  Angelika Betlej  1 LO

 

Tenis stołowy:

I miejsce  Mateusz  Glowienka  1 LO

II miejsce  Agata  Kalinkowska  3d

 

Tor  rowerowy:

I miejsce  Marcin  Dylus 2e

II miejsce  Dawid  Gorzkula  1b

III miejsce  Kamil  Zaleśny  3b

 

Gry zespołowe:

piłka siatkowa;

I miejsce  zajęła drużyna w składzie; J. Goleń

                                                  K. Pieniążkowska

                                                  M. Przybylski

                                                  M. Milewski

                                                  Sz. Woźny

                                                   J. Jakubina

piłka koszykowa;

I miejsce zajęła drużyna w składzie; J. Winiarczyk

                                                           R. Lasota

                                                           K. Rymar

                                                           M. Kulik

                                                           D. Michalak

 

 

 

 

piłka nożna;

I miejsce zajęła drużyna w składzie; P. Nawrath

                                                           D. Stećko

                                                           A. Rakowiecki

                                                            Ł. Kowalczyk

                                                            H. Felisiak

                                                             D. Pawłowski

 

Wszystkim uczniom dziękujemy za wspaniałą zabawę , rywalizację fair play i gratulujemy wyników.

Dziękujemy również nauczycielom którzy pomogli nam w przeprowadzeniu niektórych konkurencji ; pani Beacie Wierzbickiej, pani Dagmarze Knapik, pani Ewelinie Arciuch, pani Annie Guzek i księdzu Wronce.

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykaz podręczników
Z ŻYCIA SZKOŁY
Przedmiotowy System Oceniania
Wykaz podręczników szkolnych
Rada Młodzieży
Szkolny Klub Wolontariatu
Koło rowerowe SKKT
Biblioteka Szkolna
Stołówka szkolna
Klasa z poszerzoną ofertą zajęć pozalekcyjnych - artystycznych
Innowacje pedagogiczne
Z ŻYCIA SZKOŁY
Przedmiotowy System Oceniania
POZYTYWNI.GLIWICE.PL
CYBERPRZEMOC
PROJEKT WolontaROOWERiusz
IV godzina WF
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Sośnica Gliwice
Piłka ręczna dziewcząt
Testy sprawnościowe
Rozgrywki o Puchar Dyrektora Szkoły
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
Gazetka z Charakterem