Zso14Gliwice.pl, to witryna blogowa, mająca na ma celu prezentować naszą wiedzę na temat życia uczniów szkół ogólnokształcących w Gliwicach. Jesteśmy witryną typu non-profit. Nie czerpiemy korzyści majątkowych z prowadzonych działań, a wszelkie informacje jakie znajdziecie Państwo na  Zso14Gliwice.pl, mają charakter obiektywny i wyrażają najlepszą wiedzę redaktorki na dany temat. Zapraszamy do lektur i zachęcamy do pozostania z nami na dłużej. Redaktor Beata Dmowska.

zso14gliwice

Zalety Szkoły Podstawowej nr 14 w Gliwicach

Jest to pierwsza recenzja z naszego bloga, poświęcana stricte Szkole Podstawowej nr 14. ZSO 14 ma wiele istotnych zalet. Przede wszystkim, w naszej szkole panuje klimat pozwalający na twórczą pracę i skuteczną naukę. Warunki te są świetne zarówno dla uczniów, jak i kadry nauczycielskiej. Zwracamy uwagę na uzdolnienia i talenty naszych wychowanków oraz staramy się dopasować naszą ofertę do ich zainteresowań. Dzięki temu uczeń ma większą chęć do nauki, która sprawia mu przyjemność.

Nasza kadra nauczycielska nie tylko przekazuje „suchą” wiedzę, ale również uczy jak z niej korzystać w szkole i codziennym życiu. Zwracamy uwagę na doskonalenie kluczowych umiejętności, wspomagamy twórczość i kreatywność. Dzięki nauce w naszej szkole uczniowie szanują innych i zachowują się odpowiedzialnie. SP nr 14 Gliwice to szkoła promująca zdrowy tryb życia, rozwijająca samorządność i pamiętająca o historii.

Gwarantujemy wysoką jakość nauczania dzięki stosowaniu nowoczesnego systemu zarządzania i dostępu do informacji. Szkoła Podstawowa nr 14 Gliwice kładzie duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji przez nauczycieli i wzbogacanie oferty edukacyjnej, więc jesteśmy w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom uczniów i ich rodziców. Warto dodać, że współpracujemy z rodzicami i organizujemy częste debaty, a także zwracamy uwagę na współpracę z lokalnym środowiskiem i instytucjami.

Co wyróżnia szkołę na tle innych?

Nasza placówka edukacyjna posiada wiele atutów. Wyróżnia nas przede wszystkim to, że podchodzimy indywidualnie do każdego dziecka. Zwracamy uwagę na jego potrzeby, zdolności, talenty i zainteresowania oraz umożliwiamy mu rozwój i realizację swoich pasji. Jesteśmy zawsze otwarci na opinie i porady innych ludzi oraz na możliwość wprowadzania coraz większych zmian i udogodnień. Nasza kadra nauczycielska może się pochwalić wysokimi kwalifikacjami. Są to ludzie z pomysłami, dla których nauczanie innych jest pasją. Innymi słowy warto zapisać dziecko do naszej szkoły.

Mieszkasz w Gliwicach lub okolicy? Szukasz taniej i sprawdzonej wyprawki?

Sprawdź oferty naszych partnerów! Zacznij od:

Brytyjka.pl

Plecaki szkolne i wyprawka w Gliwicach

Z pośród wielu producentów plecaków do szkoły dla młodzieży, my koncentrujemy się na sprzędzonych przez nasz blog dostawcach. Dziś zaprezentujemy Państwu jednego z nich. Który to zaproponował naszej redakcji kilka modeli dla młodzieży.

• Dehcatrion Plecaki Szkolne
  • Martes Sportowe Plecaki
  • Brytyjka plecaki szkolne brytyjskich marek (rabat dla naszych czytelniczek z kodem ZPL10 )

Dystrybutor Brytyjka to mocne plecaki damskie i męskie do szkoły, szyte zazwyczaj na terenie Unii Europejskiej. Wykonane przede wszystkim w oryginalnym modnym stylu. Więcej informacji znajdą Państwo, przechodząc na stronę www.brytyjka.pl. (z kodem ZPL10 rabat na plecaki szkolne)

Plecaki do szkoły z dystrybucji Brytyjka.pl cena ok 80zł.

Jak rozpoznać plecak do szkoły dla ucznia wykonany prawidłowo?

Jeśli zależy Państwu na znalezieniu informacji o plecakach szkolnych, ich prawidłowej konstrukcji, wykonaniu ramiączek, usztywnieniu plecaków, podstawowych elementach bezpieczeństwa i zwiększenia widoczności ucznia – zapraszamy do zapoznania się z wiedzą ekspercką, udostępnioną przez takie portale, jak:

plecak.net
Ekspert w dziedzinie plecaków