Plecak Młodzieżowy – gdzie kupię w Gliwicach?

PLECAK MŁODZIEŻOWY

Tym razem oderwiemy się na trochę od spraw stricte „szkolnych” i przygotujemy dla Was przegląd najpopularniejszych wśród młodzieży modeli plecaków dla nastolatków.

zso14gliwice

Poniższe fasony wybraliśmy wraz z naszymi kolegami z Redakcji ZSO14 Gliwice w oparciu o głosowanie na forum internetowym Gliwic oraz ankiecie przeprowadzonej na Facebooku naszego serwisu.

Dziękujemy za poświęcony czas wszystkim forumowiczom i followersom FB! Beata D.

Zobacz gdzie kupić plecak szkolny w GliwicachZadaj pytanie naszej RedakcjiA może torba młodzieżowa? Sprawdź alternatywę!

TOP plecaki młodzieżowe – według czytelników

Numer 3 – uniwersalny plecak od Decathlon

Numer 2 – Plecak z USB, na laptopa od Brytyjka.pl

Numer 1 – Plecak chłopięcy od Bag Street

Wszystkie modele powyższych plecaków znajdziecie na stronie sklepu eksperckiego w sprzedaży kompaktowych – szkolnych plecaków dla młodzieży:

brytyjka
Dystrybutor plecaków szkolnych: www.brytyjka.pl

Rekomendacje dla Brytyjka.pl od partnerów zewnętrznych:

ModnaPolska – to serwis dla blogerek influencerek modowych który istnieje już od 2008 roku. Jest jednym z pierwszych serwisów niezależnych skupiających blogosferę dziewcząt zakochanych w modzie oraz okazyjnych zakupach on-line.

One thought on “Plecak Młodzieżowy – gdzie kupię w Gliwicach?

Comments are closed.