Torby na Studia Gliwice

torba na studia
Jak wam się podoba powyższy model? Wybralibyście taką torbę na uczelnię? fot. Belveder.com.pl

Wasze opinie i twórczość napędza Facebook

facebook
Andrzej | Gliwice | 16.11.2022 |
Dla mnie to idealna torba do jesiennego płaszcza i brązowych skórzanych butów. Fajnie wygląda przecierana, zniszczona skóra i te stare nity oraz zamknięcia na klapie. Żeby tak wyglądała torba męska na ramię, trzeba by czekać z 15 lat :). Ja nie mam tyle czasu, gdzie można taki „vintycz” kupić?
Michał| Katowice| 23.08.2022 | Wszystko zależy od gustu. Mi klasyka już dawno nie pasuje. Torby sztywne jak aktówki, albo z lakierowanej, eleganckiej skóry – to już było i mi się dawno przejadło. Fajnie że staracie się pokazywać jakąś alternatywę dla studentów. Jesli chodzi o torbę na uczelnię,chętnie wypróbowałbym powyższą.Diamond| Żywiec | 11.07.2022 | Od studenckich toreb wolę plecaki skórzane. Ewentualnie tak wykonane jak powyższa torba na studia, czyli materiał, płótno, obszyty miejscami ze skórą naturalna. Takie rozwiązanie nie tylko obniża wagę całkowitą torby / plecak, ale też po prostu „podoba mi się bardziej” 🙂

Gdzie kupić torbę studencką vintage powyższego zdjęcia?

Sprawdźcie na Belveder.com.pl: www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/studenckie-do-szkoly/

Torby studenckie, jakie są teraz modne?

Zdecydowanie są! Studenci częściej wybierają torby na studia niż plecaki. Dlaczego tak się dzieje trudno wyjaśnić. Ostatnio pokusiliśmy się o zrobienie ankiety na Forum Wasze Gliwice. W rezultacie uzyskaliśmy wyniki świadczące o tym, że torba na studia jest akcesorium zdecydowanie dojrzalszym niż plecak. W przypadku osób, mężczyzn i kobiet powyżej 20 roku życia (czyli studentów), chodzi tutaj zdecydowanie mode, wygląd, design, który łatwiej jest przekuć w coś poważniejszego z udziałem torby na ramię.

 • torby na ramię – studenckie są ponadto wygodniejsze w noszeniu, jeśli chodzi o dostęp do zawartości
 • torby mają takzę tę przewagę na studiach że lepiej można zorganizować w nich ułożenia dokumentów, notatek, książek (chociaż i plecaki są ostatnio bardzo dobrze zorganizowane wewnątrz).

Czy wybrać torbę, a może plecak na studia?

Tę decyzję pozostawiamy wam, chociaż sami jesteśmy zwolennikami plecaków ze względu na ich bardziej zdrowotną konstrukcją ramion. Torby na ramię, przeznaczone dla studentów, są jednak zdecydowanie bardziej eleganckie.


Polecamy kolejny wpis:

Torby i akcesoria młodzieżowe

 • plecaki młodzieżowe
 • torby młodzieżowe
 • portfele młodzieżowe (źródło zdjęć: brytyjka.pl/portfele-mlodziezowe-cat-35.html )
 • torebki szkolne dla dziewcząt
 • torby szkolne dla chłopców
 • piórniki szkolne
 • worki na buty zmienne
saszetki młodzieżowe
Zdjęcie: Brytyjka.pl

Saszetki młodzieżowe – ten trend na lekkie saszetki nerki noszone w pasie lub przez ramię, powstał w 2019 roku. Wtedy nerki na pas przeszły swoistą metamorfozę, z klasycznych piterków noszonych wysoko, na luźne akcesorium, noszona na skos. Ten styl został szczególnie rozpropagowany przez młodzież oraz celebrytów. Teraz saszetka nerka stała się zamiennikiem torebki damskiej u dojrzałych kobiet. możemy kupić je w rożnej formie, od skórzanych nerek, po lekkie materiałowe idealne na co dzień i na wakacjach.

młodzieżowy portfel brytyjka
Zdjęcie. Belveder.com.pl

Portfele młodzieżowe dla nastolatków – wykonane ze skóry naturalnej lub ekologicznej, a takzę materiałów syntetycznych, jak nylon, poliester. Te akcesoria stały się elementem stałej garderoby studentów, ale u uczniów szkół średnich i podstawowych. Zauważyliśmy że młodzież, co raz częściej sięga właśnie po skórzane portfele. Dlaczego tak się dzieje? Mozę dlatego, że skórzany portfel, można teraz kupić za nieduże pieniądze. Już od 69zł kupisz portfel młodzieżowy na Brytyjka.pl.

One thought on “Torby na Studia Gliwice

 1. Widziałam podobne modele toreb i plecaków na studia, tutaj na Edukacyjni.pl. :
  Są też fajne propozycje dla młodszych: pod tym linkiem – https://edukacyjni.pl/plecaki-szkolne-dla-dzieci-radomsko/, jeśli ktoś szuka plecaka dla dziecka. Sama wybieram plecaki na Edukacyjni.pl i jestem bardzo zadowolona. A mam ich już 5 sztuk :). Wszystko zależy od oczekiwań, rzecz jasna, bo jeśli szukasz plecaka za 500zł to możesz przepłacać w Coolpacku (mając 3 dzieci). Ja nie mogę pozwolić sobie na taki luksus i szukam tanich plecaków szkolnych do 100zł.

Comments are closed.