Plecaki vintage

W tym poradniku dowiesz się:

• Jak wygląda plecak vintage?
  • Z czego powinien być wykonany plecak vintage?
  • Czy plecak vintage nadaje się jako plecak do szkoły?
  • Czy plecaki vintage są wytrzymałe?
  • Gdzie kupić tanie plecaki vintage dla nastolatków?
  • Plecaki skórzane w starym stylu – jak wyglądają?

Przykłady plecaków vintage?

Vintage to styl, który od wielu lat jest bardzo modny. Kochamy ubrania w klimacie poprzednich epok oraz dodatki, którymi podkreślamy swój styl. Jednymi z najgorętszych dodatków w tym klimacie są bez wątpienia plecaki vintage. Różnorodność wzorów, kolorów oraz modeli sprawia, że wiele z nas nie wyobraża sobie bez nich stylizacji. Poznajmy więc najciekawsze modele plecaków vintage wprost ze sklepu www.brytyjka.pl.

vintage plecaki

Zobacz plecaki vintage na Brytyjka.pl

Plecak vintage z jakich materiałów jest wykonany?

Dla miłośników niebanalnych i zachwycających dodatków stworzony został plecak vintage skórzany brąz Outlander VL7. Pochodzi z kolekcji marki Belveder, polskiego producenta galanterii skórzanej. Plecak wykonany jest z najwyższej klasy naturalnej skóry buffalo w kolorze brązowym. Dodatkowo:

• elementy metalowe wykonano z nierdzewnej stali malowanej na antyczny kolor
  • ramiączka podszyte są taśmą kaletnicza wzmacniającą ich konstrukcję oraz zapobiegają farbowaniu skóry
  • wewnętrzna tkanina podszewkowa dodaje plecakom vintage stylu oraz wzmacnia ich budowę

Czy taki plecak retro będzie wytrzymały i nada się jako szkolny?

Drobne przetarcia i rysy dodają jej wyjątkowego klimatu vintage. Perfekcyjne wykonanie przez polskiego kaletnika sprawia, że na pewno przez wiele sezonów stanie się ulubionym dodatkiem niejednej stylizacji. Plecak wyposażony jest w sumie w 9 kieszeni oraz trzy przegrody w środku (do bardzo duża liczba nawet jak na szkolny model). Jego główna komora otwierana jest za pomocą solidnego suwaka, a wewnątrz znajdziemy wygodną przestrzeń mieszcząca format A4. Dodatkowo mamy tu jeszcze do dyspozycji odseparowaną, amortyzowaną przestrzeń na laptopa oraz cztery wsuwki na dokumenty, dwie na długopisy oraz zamykaną na zamek kieszonkę na portfel. Od zewnątrz plecak posiada kilka małych kieszeni na magnes, które idealnie sprawdzą się na drobiazgi, a umieszczone po bokach otwarte przestrzenie zmieszczą butelki z wodą. W plecach mamy jeszcze bezpieczny schowek na najważniejsze dokumenty, a umieszczona od góry pozioma kieszeń na zamek sprawdzi się na bilety czy podręczne drobiazgi. Plecak idealnie sprawdzi się na co dzień, do szkoły czy pracy oraz na krótki wypad za miasto. Wygodę noszenia zapewniają szerokie ramiączka oraz wygodne uchwyty od góry. To plecak, bez którego nie powinien się obejść żaden miłośnik stylu vintage.

Przykłady plecaków w starym stylu:

plecaki vintage przykłady
Powyższe zdjęcia plecaków vintage pobrano ze strony: https://plecak.net/plecaki-vintage

Materiał:

• skóra naturalna licowa
  • skóra zamszowa / nubukowa
  • wewnątrz płótno canvasowe stanowiące podszewkę
  • zamki metalowe YYT
  • sprzączki, obręcze, ramki – metal malowany na antyk

Przeznaczenie:

• plecaki miejskie do pracy
  • plecaki na laptopa
  • plecaki szkolne
  • plecaki do turystyki miejskiej

Plecak vintage idealny na każdą okazję

Jeśli szukasz niebanalnego dodatku, który możesz nosić do pracy, jak i na spotkanie z przyjaciółką, polecamy beżową torebkę plecak 2w1 skórzaną RENE12. To kolejna propozycja marki Belveder stworzona dla miłośników vintage. Plecak odszyty jest z miękkiej skóry owczej, dzięki czemu jest niesamowicie lekki i wytrzymały. Delikatny kolor ciepłego beżu sprawia, że plecak pasuje do każdej stylizacji. Otwierany jest od góry i jego wnętrze zabezpieczone jest klapką. W środku znajdziemy wygodną przestrzeń mieszcząca format A4 oraz małą kieszonkę na portfel. Umieszczone od zewnątrz pionowe kieszenie na zamek idealnie spełnią się jako schowki na drobiazgi. Dodatkowo, w plecach mamy jeszcze kieszeń antykradzieżową, która jest idealna na najważniejsze dokumenty. Wygodny system szelek, które można połączyć, sprawiają, że model sprawdzi się zarówno jako plecak, jak i codzienna torebka. Doskonałe wykonanie oraz modny fason vintage na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej właścicielki. Po prostu idealny plecak vintage na każdą okazję.

stylizacje

Inspiruj się naszymi stylizacjami:

Modne lookbooki w stylu glamour, vintage, casual? Te inspiracje znajdziesz każdego dnia w naszym blogu szkolnym ZSO19. Zapraszamy do polubienia naszych social mediów. Oraz blogów współpracujących, jak Spradziki. Polecamy, zespół Zso14Gliwice.

One thought on “Plecaki vintage