Saszetka do ręki na dokumenty i pieniądze, gdzie kupić w Katowicach?

Dzisiejsza moda męska stawia przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność. Modni panowie, nie tylko z Wałbrzycha coraz chętniej sięgają po eleganckie saszetki, w których mogą pomieścić swój cały niezbędnik. Którą wybrać? Jeśli będzie to codzienny dodatek, warto postawić na sprawdzone i solidne materiały, które sprawią, ze saszetka na długo będzie naszym towarzyszem. Gdzie kupić w Katowicach idealną saszetkę do ręki? Dziś szybki przegląd najciekawszych propozycji wiodących marek.

Wittchen – popularna sieć sklepów w Katowicach

Ciekawą ofertę męskich saszetek do ręki na dokumenty i pieniądze ma Wittchen. Ich oferta saszetek męskich na dokumenty dostępna była do niedawna w sieci sklepów LIDL w Katowicach. Marka ta jest przykładem połączenia klasycznego fasonu dla mniej wymagających Panów. Saszetki wykonane są z naturalnej skóry lub syntetycznej, często posiadają kontrastowe białe szycia dodają jej pazura. Klasyczne saszetka na dokumenty, którą miałam okazję oglądać: podzielona jest na dwie strefy, w której jednej znajduje się kieszonka na bilon, w drugiej zaś są miejsca na karty kredytowe i dokumenty. Pomiędzy tymi przestrzeniami umieszczono bezpieczną kieszonkę na zamek, idealną na banknoty, a naszyta na froncie kieszeń na nap świetnie sprawdzi się na podręczne drobiazgi. Jej dodatkowym wyposażeniem jest wkładka z 12 miejscami na karty i dokumenty. Idealnie pasuje każdemu mężczyźnie, który nie wymaga zbyt wiele od tego typu galanterii i zadowoli się niską ceną.

Saszetki na dokumenty w Katowicach od Samsonite

Inną wyjątkową propozycją sklepów z galanterią skórzaną i saszetkami w Katowicach jest marka Samsonite. Z ich kolekcji miałam okazję oglądać stylowe saszetki na dokumenty z serii Italy. Zamykana jest na wygodny zamek i stanowi niezwykle elegancki dodatek. Odszyta jest z naturalnej skóry w kolorze czarnym, a jej pojemne wnętrze mieści nie tylko portfel, ale także telefon i wszystkie dokumenty. Świetnie łączy klasyczny design z kompaktową formą. Saszetka posiada wygodny pasek na rękę oraz praktyczną kieszeń pod klapką umieszczoną na froncie. Wewnątrz ma trzy zamykane na zamek komory z miejscem na bilon. Całość zamknięta w zgrabnej, praktycznej formie, która idealnie pasuje do stylizacji casualowej jak i średnio formalnej. Komu rekomendowałabym saszetki do ręki sprzedawane przez powyższy salon w Katowicach? Przede wszystkim klientom o zasobnym portfelu, rzeczy Samsonite nie należą niestety do takich, ale są duże lepsze od Wittchen’a.

Gdzie w Katowicach, jeszcze można kupić saszetki na dokumenty i pieniądze?

Katowice saszetka
Na fotografii: klasyczna, szyta w POLSCE ze skóry naturalnej – cielęcej saszetka męska od matki Belveder.com.pl SKU- ND82CZ

Uwaga. Oferta galanterii Belveder od 12.2019 została przeniesiona z salonu stacjonarnego do sprzedaży internetowej

saszetka Katowice

Jeśli szukasz oryginalnej saszetki do ręki na dokumenty i pieniądze, doskonałą propozycję ma Belveder Polska. To duża saszetka na dokumenty męska ND82. Powstała z myślą o wszystkich miłośnikach wygody i minimalizmu. Saszetka jest po mistrzowsku odszyta, z naturalnej skóry licowej w kolorze czarnym. Jej matowa faktura i lekko chropowata powierzchnia świetnie pasuje do męskiego charakteru. Wyposażona jest w trzy kieszonki na zamek, z których dwie znajdują się na zewnątrz. Pojemna komora główna mieści z powodzeniem wszystkie najważniejsze drobiazgi, a nawet telefon. Dzięki wygodnemu, odpinanemu paskowi zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. To kompaktowy model docenią wszyscy panowie nie tylko z Katowic i okolic, ale każdy, kto ceni wygodę i funkcjonalność na co dzień. Jej najmocniejszym atutem jest nietuzinkowy, oszczędny styl, dzięki czemu tak pięknie komponuje się z każdą męską stylizacją. Jeśli zatem wolisz zamawiać online, zamiast szukać po sklepach w Katowicach, odwiedź stronę tego producenta:

Wszystkie saszetki męskie do ręki od Belveder, z przeznaczeniem na dokumenty oraz klucze znajdziecie na stronie:
www.belveder.com.pl/sklep/saszetki/meskie-do-reki/

Saszetka męska, na ramię, czyli alternatywa na Twoje dokumenty i pieniądze

saszetka na dokumenty
Saszetka na dokumenty z beżowej skóry. SKU- BV24BB .

Jako praktyczna saszetka na dokumenty i pieniądze wyśmienicie sprawdzi się także raportówka męska beżowa marki Belveder. Śmiało można nosić ją do ręki albo na ramię, a dzięki pojemnemu wnętrzu mieści dosłownie wszystko czego każdy mężczyzna potrzebuje na co dzień. Wykonana jest z niezwykłą precyzją, z naturalnej skóry bydlęcej o szorstkiej strukturze, a fabryczne postarzenia skóry dodają saszetce stylu vintage. Zamykana jest klapką na zatrzask, w środku zaś posiada przestronną komorę główną, w której znajduje się nawet praktyczny organizer z miejscami na telefon i pióra. Dodatkowa, mniejsza otwarta kieszeń świetnie sprawdzi się na podręczne rzeczy. Jej ogromną zaletą jest także umieszczona w plecach spora kieszonka, w której wszystkie najważniejsze dokumenty możesz mieć w zasięgu ręki. Ta saszetka sprawdzi się w każdej sytuacji. Lubisz wypady po mieście, szukasz saszetki na dokumenty polskiej marki, nie koniecznie poprzez popularne sklepy w Katowicach – to jest opcja dla Ciebie. Pasuje do każdego stylu i subtelnie go podkreśla.

Dokładna specyfikacja tych saszetek na dokumenty znajduje się na stronie producenta – Belveder.com.pl

Gdzie kupię saszetkę męską na pasek do spodni?

saszetka na pasek
Kod produktu SKU-ND21CZ , model saszetki na pasek spodni szyty w Polsce.

To pytanie dość często pada z ust pragmatycznych mężczyzn. Jeśli wolisz mniejszy format, saszetka na pasek do spodni od Belveder jest właśnie dla Ciebie. To kompaktowy, doskonale zaprojektowany model, który z powodzeniem mieści wszystko co najważniejsze dla mężczyzny. Wykonana jest z najlepszej gatunkowo skóry naturalnej o matowej fakturze, dzięki czemu nie przyciąga zbędnej uwagi. Wyposażona jest w trzy praktyczne kieszonki na zamek, w których mieści banknoty, dokumenty i mały telefon. Ta zgrabna saszetka z jednej strony posiada wygodny pasek na nadgarstek, który można łatwo odpiąć i nosić ją swobodnie do ręki. To model uniwersalny, który dzięki dwóm szlufkom (z tyłu) można przypiąć do paska i nosić przy spodniach. Idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno na co dzień jak i na wyjazd gdy wszystkie najważniejsze rzeczy musimy mieć najlepiej zabezpieczone.

strona sklepu
Strona Belveder

Męskie saszetki to dziś naturalny wybór każdego nowoczesnego mężczyzny. Kupując czy to online, czy w Katowicach warto postawić na tę odszytą z naturalnej skóry. A najlepszym adresem w internecie będzie według mnie marka Belveder, której adres znajdziecie po prawej:

Partnerzy dystrybucyjni w innych miastach

Jeśli szukacie innych miejsc, sklepów internetowych z saszetkami męskimi, mogę tęż polecić inne sprawdzone miejsce. Jest to firma Brytyjka.pl.

saszetki Brytyjka
Strona Brytyjka.pl

Pytania Katowiczan:

Witam. Zam dylemat jak pielęgnować skórę naturalną takich saszetek? Druga sprawa szukam dobrej teczki skórzanej na dokumenty. Jakiej firmy skórzane teczki są aktualnie najlepsze? Pozdrawiam Adam