Saszetka do ręki na dokumenty i pieniądze, gdzie kupić w Katowicach?

Dzisiejsza moda męska stawia przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność. Modni panowie, nie tylko z Wałbrzycha coraz chętniej sięgają po eleganckie saszetki, w których mogą pomieścić swój cały niezbędnik. Którą wybrać? Jeśli będzie to codzienny dodatek, warto postawić na sprawdzone i solidne materiały, które sprawią, ze saszetka na długo będzie naszym towarzyszem. Gdzie kupić w Katowicach idealną saszetkę do ręki? Dziś szybki przegląd najciekawszych propozycji wiodących marek.

Wittchen – popularna sieć sklepów w Katowicach

Ciekawą ofertę męskich saszetek do ręki na dokumenty i pieniądze ma Wittchen. Ich oferta saszetek męskich na dokumenty dostępna była do niedawna w sieci sklepów LIDL w Katowicach. Marka ta jest przykładem połączenia klasycznego fasonu dla mniej wymagających Panów. Saszetki wykonane są z naturalnej skóry lub syntetycznej, często posiadają kontrastowe białe szycia dodają jej pazura. Klasyczne saszetka na dokumenty, którą miałam okazję oglądać: podzielona jest na dwie strefy, w której jednej znajduje się kieszonka na bilon, w drugiej zaś są miejsca na karty kredytowe i dokumenty. Pomiędzy tymi przestrzeniami umieszczono bezpieczną kieszonkę na zamek, idealną na banknoty, a naszyta na froncie kieszeń na nap świetnie sprawdzi się na podręczne drobiazgi. Jej dodatkowym wyposażeniem jest wkładka z 12 miejscami na karty i dokumenty. Idealnie pasuje każdemu mężczyźnie, który nie wymaga zbyt wiele od tego typu galanterii i zadowoli się niską ceną.

Saszetki na dokumenty w Katowicach od Samsonite

Inną wyjątkową propozycją sklepów z galanterią skórzaną i saszetkami w Katowicach jest marka Samsonite. Z ich kolekcji miałam okazję oglądać stylowe saszetki na dokumenty z serii Italy. Zamykana jest na wygodny zamek i stanowi niezwykle elegancki dodatek. Odszyta jest z naturalnej skóry w kolorze czarnym, a jej pojemne wnętrze mieści nie tylko portfel, ale także telefon i wszystkie dokumenty. Świetnie łączy klasyczny design z kompaktową formą. Saszetka posiada wygodny pasek na rękę oraz praktyczną kieszeń pod klapką umieszczoną na froncie. Wewnątrz ma trzy zamykane na zamek komory z miejscem na bilon. Całość zamknięta w zgrabnej, praktycznej formie, która idealnie pasuje do stylizacji casualowej jak i średnio formalnej. Komu rekomendowałabym saszetki do ręki sprzedawane przez powyższy salon w Katowicach? Przede wszystkim klientom o zasobnym portfelu, rzeczy Samsonite nie należą niestety do takich, ale są duże lepsze od Wittchen’a.

Gdzie w Katowicach, jeszcze można kupić saszetki na dokumenty i pieniądze?

Katowice saszetka
Na fotografii: klasyczna, szyta w POLSCE ze skóry naturalnej – cielęcej saszetka męska od matki Belveder.com.pl SKU- ND82CZ

Uwaga. Oferta galanterii Belveder od 12.2019 została przeniesiona z salonu stacjonarnego do sprzedaży internetowej

saszetka Katowice

Jeśli szukasz oryginalnej saszetki do ręki na dokumenty i pieniądze, doskonałą propozycję ma Belveder Polska. To duża saszetka na dokumenty męska ND82. Powstała z myślą o wszystkich miłośnikach wygody i minimalizmu. Saszetka jest po mistrzowsku odszyta, z naturalnej skóry licowej w kolorze czarnym. Jej matowa faktura i lekko chropowata powierzchnia świetnie pasuje do męskiego charakteru. Wyposażona jest w trzy kieszonki na zamek, z których dwie znajdują się na zewnątrz. Pojemna komora główna mieści z powodzeniem wszystkie najważniejsze drobiazgi, a nawet telefon. Dzięki wygodnemu, odpinanemu paskowi zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. To kompaktowy model docenią wszyscy panowie nie tylko z Katowic i okolic, ale każdy, kto ceni wygodę i funkcjonalność na co dzień. Jej najmocniejszym atutem jest nietuzinkowy, oszczędny styl, dzięki czemu tak pięknie komponuje się z każdą męską stylizacją. Jeśli zatem wolisz zamawiać online, zamiast szukać po sklepach w Katowicach, odwiedź stronę tego producenta:

Wszystkie saszetki męskie do ręki od Belveder, z przeznaczeniem na dokumenty oraz klucze znajdziecie na stronie:
www.belveder.com.pl/sklep/saszetki/meskie-do-reki/

Saszetka męska, na ramię, czyli alternatywa na Twoje dokumenty i pieniądze

saszetka na dokumenty
Saszetka na dokumenty z beżowej skóry. SKU- BV24BB .

Jako praktyczna saszetka na dokumenty i pieniądze wyśmienicie sprawdzi się także raportówka męska beżowa marki Belveder. Śmiało można nosić ją do ręki albo na ramię, a dzięki pojemnemu wnętrzu mieści dosłownie wszystko czego każdy mężczyzna potrzebuje na co dzień. Wykonana jest z niezwykłą precyzją, z naturalnej skóry bydlęcej o szorstkiej strukturze, a fabryczne postarzenia skóry dodają saszetce stylu vintage. Zamykana jest klapką na zatrzask, w środku zaś posiada przestronną komorę główną, w której znajduje się nawet praktyczny organizer z miejscami na telefon i pióra. Dodatkowa, mniejsza otwarta kieszeń świetnie sprawdzi się na podręczne rzeczy. Jej ogromną zaletą jest także umieszczona w plecach spora kieszonka, w której wszystkie najważniejsze dokumenty możesz mieć w zasięgu ręki. Ta saszetka sprawdzi się w każdej sytuacji. Lubisz wypady po mieście, szukasz saszetki na dokumenty polskiej marki, nie koniecznie poprzez popularne sklepy w Katowicach – to jest opcja dla Ciebie. Pasuje do każdego stylu i subtelnie go podkreśla.

Dokładna specyfikacja tych saszetek na dokumenty znajduje się na stronie producenta – Belveder.com.pl

Gdzie kupię saszetkę męską na pasek do spodni?

saszetka na pasek
Kod produktu SKU-ND21CZ , model saszetki na pasek spodni szyty w Polsce.

To pytanie dość często pada z ust pragmatycznych mężczyzn. Jeśli wolisz mniejszy format, saszetka na pasek do spodni od Belveder jest właśnie dla Ciebie. To kompaktowy, doskonale zaprojektowany model, który z powodzeniem mieści wszystko co najważniejsze dla mężczyzny. Wykonana jest z najlepszej gatunkowo skóry naturalnej o matowej fakturze, dzięki czemu nie przyciąga zbędnej uwagi. Wyposażona jest w trzy praktyczne kieszonki na zamek, w których mieści banknoty, dokumenty i mały telefon. Ta zgrabna saszetka z jednej strony posiada wygodny pasek na nadgarstek, który można łatwo odpiąć i nosić ją swobodnie do ręki. To model uniwersalny, który dzięki dwóm szlufkom (z tyłu) można przypiąć do paska i nosić przy spodniach. Idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno na co dzień jak i na wyjazd gdy wszystkie najważniejsze rzeczy musimy mieć najlepiej zabezpieczone.

strona sklepu
Strona Belveder

Męskie saszetki to dziś naturalny wybór każdego nowoczesnego mężczyzny. Kupując czy to online, czy w Katowicach warto postawić na tę odszytą z naturalnej skóry. A najlepszym adresem w internecie będzie według mnie marka Belveder, której adres znajdziecie po prawej:

Partnerzy dystrybucyjni w innych miastach

Jeśli szukacie innych miejsc, sklepów internetowych z saszetkami męskimi, mogę tęż polecić inne sprawdzone miejsce. Jest to firma Brytyjka.pl.

saszetki Brytyjka
Strona Brytyjka.pl

Pytania Katowiczan:

Witam. Zam dylemat jak pielęgnować skórę naturalną takich saszetek? Druga sprawa szukam dobrej teczki skórzanej na dokumenty. Jakiej firmy skórzane teczki są aktualnie najlepsze? Pozdrawiam Adam

2 thoughts on “Saszetka do ręki na dokumenty i pieniądze, gdzie kupić w Katowicach?

  1. Szanowna Pani Beato. Poradzę stronę internetową poświęconą tematyce szkolnej oraz edukacyjnej. Niedawno dostaliśmy partię saszetek na dokumenty dla naszej kadry. Zastanawiam się, czy nie chcieliby Państwo odsprzedać nam swoich zasobów, gdyż producent zajmujący się dystrybucją dla nas zaprzestał produkcji. Recenzowane przez Panią saszetki do ręki, wyglądają bardzo podobnie do naszych i nie ukrywam, że czegoś takiego właśnie poszukujemy – ND82. Ewentualnie czy mogłaby Pani zdradzić nam w prywatnej wiadomości, gdzie zaopatrujecie się w wasze fasony

  2. Witam Państwa. Szukam dostawcy takich saszetek męskich jak z pierwszego zdjęcia – czarna, skórzana męska saszetka z paskiem do reki. Mam też dodatkowe pytania, jeśli można. Czy tego typu męskie modele, można też wykonać z innego rodzaju skóry naturalnej. Mam tutaj na myśli, gładką, lakierowaną skórą, która wyglądałaby na nieco bardziej elegancką. Jestem przedstawicielem zaopatrzeniowym firmy z Katowic zajmującej się szkoleniami dla osób dorosłych i młodzieży. Chcielibyśmy przygotować takie saszetki na dokumenty dla naszych kursantów.

Dodaj komentarz